Zuhal Topal’la Sofrada Nur Eda Tısık Kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Nur Eda Tısık Kimdir?
10.03.2020
632
A+
A-

Nur Eda Tısık; 10 Mart 2020 Salı günü bu haftanın ikinci bölümü olan 357. bölümde yarışmacı gelin olarak Elife Çelikel’in müstakbel gelin adayı olarak karşımıza çıktı.

İlk dakikadan son ana kadar duygu dolu bir bölüm izlememize sebep olan Nur Eda ve kaynanası Elife hanım, maddi sıkıntılar arsasında yuva kurmaya çalıştıkları için hayattaki tüm planları yarışmadaki 15.000 TL’yi almaya yönelik olduğunu görünce, bizler de ekran başında üzüldük.

6 aylık nişanlı
25 yaşında
Aslen Eskişehirli
Düzce’de yaşıyor
Uyumayı çok seviyor
Nişanlısını 2 yıldır tanıyor
2 Ağustos tarihinde evlenecek
Zuhal Topal’la Sofrada 10 Mart Salı yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Nur Eda Tısık, şu an 25 yaşında ve evli değil, nişanlı olması nedeni ile kaynanası Elife hanım tarafından yemeklerini tam olarak bilmediğini düşünüyoruz.

Nur Eda eşi ile düğün tarihini belirledikten sonra kız istemeye gittiğini duyan sunucumuz oldukça şaşkınlık yaşadı.

2 Ağustos tarihinde evlenecek olan Nur Eda, bu zaman zarfında maddi açıdan kendilerini büyük bir yükten kurtaracak olan 15.000 TL’yi almayı istediğini dile getirdi.

Nur Eda’nın yarışmaya katılmasını müstakbel kayın validesi istediğini, hatta ısrar ettiğini açıkladı. Nur ise kendisini seçmeyeceklerini düşünse de kısa zaman sonra yarışmacı olarak kabul edilmesi nedeni ile çok mutlu olduğunu söyledi. .

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.