Sahte Kredi Kartı Nasıl Oluşturulur, Fake Kredi Kartı Numaraları

Sahte Kredi Kartı Nasıl Oluşturulur, Fake Kredi Kartı Numaraları
17.06.2020
63.591
A+
A-

Fake credit card number, türkçe anlamı sahte kredi kartı numaraları oluşturmak!

Fake kredi kartı veya sahte kredi kartı numaraları üreten siteleri paylaşacağım. Kredi kartı üretici firmaların algoritmalarını kullanan programlar maestro veya visa kredi kartı numaraları olarak üretmektedir. Fake cc creator olarak bilinen bu siteler üzerinden alacağınız kredi kartı numalarıyla arkadaşlarınıza şaka yapmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Sahte kredi kartı numaraları

Üreteceğiniz fake kredi kartı numaraları ile genelde sizden ödeme talep etmeyen sadece üyelik açarken kredi kartınız varsa girmenizi isteyen siteler için yararlı bir yöntemdir. Veyahut arkadaşınıza kredi kartı numarasıyla güzel bir şaka yapabilirsiniz.

Ürettiğiniz bu kredi kartı numaraları sahte olduğunu unutmayın yani bu kredi kartı numaraları içerisinde para olmadığı için hiçbir ödeme yapamazsınız. Sahte kredi kartı numaraları veya kredi kartı üretme siteleri adından da anlaşılacağı gibi fake kredi kartı vermektedir. Sadece şaka maksatlı kullanabilirsiniz.

Sahte Kredi Kartı Oluşturma / Fake CC Generator

Sahte kredi kartı numarası üreten site fake cc generator adlı sitedir. Bu tip siteler genelde orjinal kredi kartı numarası algoritmaları kullanmakta olup, normal bir kredi kartı hangi bilgi ve algoritmalara göre üretilmişse fake cc generator de aynı şekilde kredi kartı üretmektedir. Özellikle kullanıcılar visa sahte kredi kartı veya maestro sahte kredi kartı numaraları aramaktalar, bu tarz sahte kredi kartı üretimi yapan siteler fake cc generator mevcuttur.

Dipnot : Kredi kartı numaraları üreten sitelerin size verdiği kredi kartı numarası ve bilgileri gerçek değildir. Ve hiçbir banka ile bağlantısının bulunmadığını unutmayın. Üretilen kredi kartı numaraları sahte olduğu için para çekemez veya alışveriş yapamazsınız. Ancak bazı siteler üyelik için zorunlu olarak kredi kartı bilgileri istemektedir bu sahte kredi kartı bilgilerini o tarz sitelerde kullanabilirsiniz.

UYARI : Tüm hukuki sorumluluk fake cc generator sitelerine giren ve siteye giren kişilere aittir. Bu yazı bilgilendirme amaçlı olduğunu unutmayın!

YORUMLAR

 1. cihan dedi ki:

  COK IYI BISEY

 2. Ömer dedi ki:

  Yellow

 3. Alireza dedi ki:

  Hər iki ölkənin səfirləri xarici

 4. Murad Mustafayev dedi ki:

  Bence sahte kart oluşturmayalım arkadaşlar