Komisyonlardan En Çok Kazanan Kripto Para Borsaları

Komisyonlardan En Çok Kazanan Kripto Para Borsaları
19.06.2020
61.493
A+
A-

Binance borsası işlem hacimi olarak dünyanın en büyük borsa kripto para piyasasıdır. Fakat Huobi borsası komisyonlarda binance’den daha fazla para kazandı.

Huobi kripto para borsası 484 milyon dolar kar elde etti. Singapur merkezli borsa işlem ücretlerinden 484 milyon dolar para kazandığını duyurdu. Emtia ve dijital para uzmanlarına göre, küresel çapta kripto para borsası olan huobi, geçtiğimiz yılda 545 milyar Kore Wonu komisyonlardan kazandı.

Ticaret ve işlem hacmi bakımından dünyanın önde gelen borsası binance, komisyonlardan 464 milyon dolar kazanırken, diğer önde gelen OKex borsasıda 240 milyon dolar kazandı. Huobi yöneticilerinin paylaştığı veriler borsadan kazanılan tahmini geliri onaylıyor.

Küçük bir tavsiye vermek gerekirse borsa‘da al-sat işlemlerine başlamadan önce borsaya ait “itibar, ödeme yöntemleri, döviz kurları, coğrafi kısıtlamalar, doğrulama ikili adım güvenlik önlemleri” gibi uygulamaları varmı araştırıp yatırımınızı ona göre yapabilirsiniz.

NOT: Bu içerik bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle “Yatırım tavsiyesi” değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini “aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları” v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.