Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar
17.06.2020
75.095
A+
A-

Hangi banka hızlı kredi kartı veriyor?

Kredi kartı taşıma kolaylığı, taksit avantajları, ödeme erteleme ve nakit para kullanımı olarak alternetif ödeme aracı olduğundan dolayı kredi kartı başvurusu sayıları her geçen gün daha fazla artmaktadır. Hangi banka kolay şartlarda kredi kartı veriyor inceleyelim.

Kredi kartı başvurularında bankalar arasında adeta yarış var gibi en hızlı kredi kartı gönderen bankalar ise “HSBC, Garanti BBVA Bankası ve Ziraat Bankaları” önde geliyor.

Garanti BBVA Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti BBVA bonus kart başvurusu için 444 0 333 hatta ait telefon numarasını arayarak veya internet bankacılığı aracıyla veyahut garanti bankası şubelerinden kolayca kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

ING Bank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

ING Bankası kolay kredi kartı veren bankalar kategorisindedir. ING bank için yapacağınız kart başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat bankası maximum kredi kartı başvurusu için sms atmanız yeterli olacaktır. Yapmanız gereken adımlar oldukça basittir 4747‘ye kart yazıp, T.C kimlik no, kart limiti ve aylık gelir bilgilerinizi yazıp gönderin bu kadar.

Vakıf Bank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıf Bank kredi kartı başvuruları için vakıfworld, beşbüyükler, milplus kredi kartlarından herhangi birisine başvuru yapılabilir.

Odea Bank Kredi Kartı Başvurusu

Odea bank kredi kartı başvurusunda hızlı kart gönderimi sağlayan bankalar arasında yerini almaktadır. ATM, Şube veya internet bankacılığıyla başvuru sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.