Eset Nod32 Antivirus 12.1 & Internet Security DownLoad 2019 – 2020

Eset Nod32 Antivirus 12.1 & Internet Security DownLoad 2019 – 2020
04.12.2019
184
A+
A-

Eset Nod32 Program Özellikleri

Antivirus ve Antispyware : Virusler, rootkitler , solucanlar ve diğer casus yazılımlara karşı proaktif koruma sağlar.
Kimlik Avı Koruması : Kullanıcı adı , parola ve diğer kişisel bilgilerinizi orjinal siteleri taklit eden diğer sahte sitelere karşı korur.
Dosyaları indirirken Tarama : Daha indirme işlemi sırasında dosyalarınızı tarar ve zararlı yazılımların sızmasını önler.
Gelişmiş Bellek Tarayıcı : Çoklu şifreleme yöntemi kullanarak kendini gizlemeye çalışan inatçı zararlı yazılımların algılanmasını sağlar.
Script Tabanlı Saldırı Koruması : Windows Powershell i suistimal etmek isteyen kötü amaçlı komut dosyaları ile yapılan saldırıları algılar.İnternet tarayıcısı aracılığı ile saldıran jawascriptleri algılar.
Fidye Yazılım Kalkanı : Kişisel bilgilerinize ulaşmanızı engelleyip sizden fidye talep etmeye çalışan zararlı yazılımları engeller.
UEFI Tarayıcı : UEFI arayüzüne sahip sistemlerde windows henüz daha başlamadan saldıran zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar.
Bulut Tabanlı Tarama : Esed Live Grid veri tabanına göre beyaz listeleme yaparak taramayı hızlandırır.
Exploit Engelleyici : Özellikle antivirus yazılımlarını atlatabilecek şekilde tasarlanmış saldırıları, Ekranınızı kilitleyen yazılımları ve fidye yazılımlarını engeller.
Cihaz Denetimi : Kişisel verilerinizin yetkisiz kişilerce kopyalanmasına engel olur.Usb,DVD gibi cihazları engelleyerek kişisel bilgilerinizi korur.
Host Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi : Güvenlik seviyesini daha iyi ayarlamak için sistem kayıt defteri ve programlar için ayarlama yapmamızı sağlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.