Vatan Çalışkan insanların Omuzları Üstünde Yükselir

Vatan Çalışkan insanların Omuzları Üstünde Yükselir
05.02.2020
6.481
A+
A-

Vatan çalışkan insanların omuzları üstünde yükselir sözünün anlamı çalışkan insanlar meslek sahibi olarak ülkeye katkıda bulunur ve ülkemizi yükseltir demektir.

Bizler çalışkan olur isek meslek sahibi oluruz . Ülkemize ve vatanımıza katkıda bulunuruz. Okuyanlar ve okumayan işçiler dahil çalışır ise ülkemize katkıda bulunurlar. Bu sayede ülkemiz de hizmetler yapılır. Ülkemiz gelişir. Bizler ülkemizi seviyor isek çalışmalı kazanmalı , ülkemize ekonomik katkı sağlanmalıdır. Okumak çok önemlidir. Cahil kalmayarak ülkemizin seviyesini yükseltmiş oluruz. Okumalı , çalışmalı , kazanmalı ekonomik katkı sağlanmalıdır. Bir ülkenin ekonomisi , tarihi , taşı , toprağı, kültürü ve medeniyeti çok önemlidir. Bir ülkedeki insanlar iyi bir eğitim aldıysa medeniyetli , kültürlü , tarihli ve ülkesini seven bir insan olur.

Bizler cahil kalmamalı eğitimimizi tamamlamalı , kültürlü olmalı ve meslek sahibi olarak ekonomiye katkıda bulunmamız gerekir. Bunların hepsini yaptığımız sürece vatanımıza ve milletimize faydamız dokunur. Ülkemize her türlü katkıda bulunmuş olur ve kendimizi geliştirmiş oluruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.