Temizlik Benim işim Telefon Numarası

Temizlik Benim işim Telefon Numarası
06.03.2020
1.093
A+
A-

Türkiyenin En İyi Tv Programı Tekrarı İzleme Sitemize Hepiniz Hoş Geldiniz. Tv Programları Tv’de Yayınlandıktan Sonra Moderatörlerimiz Tarafından Sitemize Anlık Olarak Yüklenmektedir.İzlemek İstediğiniz Program Tv’de Bittikten 1 Saat Sonra Montajları Yapılarak Sitemize Yüklenmektedir.

Yayın Yükleniyor… Temizlik Benim işim Telefon Numarası

TEMİZLİK BENİM İŞİM YARIŞMACI NASIL YAPILIR?

Temizlik Benim İşim’in yarışmacı başvurusu için Fox Tv’nin internet sitesi üzerinde yer alan formu kullanmak gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek olan bilgiler şu şekilde olacak;

Adınız, soyadınız, yaşadığınız il, e-posta, telefon, cinsiyet, adresiniz, doğum tarihiniz, mesleğiniz, kendinizi üç kelime ile anlatır mısınız?, temizlik konusunda ne kadar iddialısınız?, fotoğraf (bir adetten fazla yükleyebilirsiniz)

Yarışma’ya katılım yaşı en az 18’dir. 18 yaş altı başvuranların başvurusu ancak velilerinin yazılı ve ıslak imzalı onayı ile değerlendirilmeye alınır.

TEMİZLİK BENİM İŞİM KİRLİ EV BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Evinizin kirli olduğunu düşünüyor ve Temizlik Benim İşim yarışmasına evinizi dahil etmek istiyorsanız, Temizlik Benim İşim kirli ev başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında;

‘Adınız,soyadınız,yaşadığınız il,e-posta,telefon,cinsiyet,adresiniz,eviniz kaç odalı?,eviniz ne kadar kirli?’ sorularına yanıt vermeniz istenecektir.

HER İKİ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

  1. Latifa Gasimli dedi ki:

    ben azerbaycanliyim Ankarada otryorum temizlik benim isime katila bilirmiyim