Shadow Fight 2 Hile Apk Full indir

Shadow Fight 2 Hile Apk Full indir
10.03.2020
3.229
A+
A-

Shadow Fight 2 v2.3.0 PARA HİLELİ APK, dövüş ve kıyasıya mücadele oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını NEKKI firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dövüşçü ile bulunduğunuz arenada rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Shadow Fight 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız taş hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm eşyaları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Özel yetenekleriniz, onlarca silah – zırh, bölüm sonu patronları ve dahası sizleri bekliyor. Shadow Fight 2 v2.3.0 sürümünde yeraltı için yeni dövüşler ve ay yılı etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir.

KURULUMU
Shadow Fight 2 v2.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Shadow Fight 2 2.3.0 para hile apk : oyun içindeki parayla satılan ürünlerin fiyatları “1” birdir, maç sonunda da 10-50 arası para kazarsınız, tüm geliştirme ve satın alımları kolayca yapabilirsiniz.

Shadow Fight 2 2.3.0 elmas hile apk : oyun içindeki elmas satılan ürünlerin fiyatları “1” birdir, her maç sonunda kesinlikle elmas kazarsınız, enerji doldurma veya süre kısaltmada işinize yarar.

UYARI : hile neden eskisi gibi değil? eski tip hile artık birçok cihazda aktif olmuyor, daha önceki hilesiz ilerlemeniz üzerinden devam ediyor bu yüzden bu şekilde sunuyorum.

İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.