Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Rüyada Kendi Saçını Kesmek
22.02.2020
901
A+
A-

Rüyada kendi saçını kesmek, hayırlara alamet etmez ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işindeki performansının ve isteğinin düşeceği bu nedenle meslek hayatında başarısız olacağı günler yaşayacağı anlamına gelir. Kişi, hayata karşı olan hevesini yitireceği bu nedenle de kendini her şeyden çekeceği ve geri planda kalacağı bir süreçten geçecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kendi Saçını Makasla Kesmek
Rüyada kendi saçını makasla kesmek, rüya sahibinin plan ve projelerinin istediği ilgiyi göremeyeceği, karşısına aksiliklerin çıkacağı, ticarette rakiplerinin gerisinde kalacağı ve sıkıntılı günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Saçını Kesmek
Rüyada saçını kesmek, rüyayı gören kişinin sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine işlerinin geriye doğru gideceğine, maddi gücünün azalacağına, hayatının ve planlarının bozulacağına rivayet edilir. Şansın ve kısmetin kapanacağı ile tabir edilir.

Rüyada Saç Kesmek
Rüyada saç kesmek, uğursuzluktur. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin kapanacağına, karşısına kötü kişilerin çıkacağına, yaptığı işlerin kendisine hayır ve kar getirmeyeceğine ve işlerindeki bereketin kaçacağına delalet eder.

Rüyada Saç Kestirmek
Rüyada saç kestirmek, rüyayı gören kişinin cebinden mecburi olarak çıkacak bir harcamaya işaret eder. Rüya sahibinin kendisi için mecburi kılınmış bir yere ödeme yapacağı ve cebindeki parasının azalacağı anlamına gelir.

Rüyada Makas Görmek
Rüyada makas görmek, haklıya hakkını veren, haksıza da haddini bildiren bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyada makas görmek haktan yana olup, adil davranan ve yol gösteren bir kişi üzerinden açıklanır.

Rüyada Berber Görmek
Rüyada berber görmek, rüya sahibinin huzurunu ve keyfini kaçıracak bazı tatsız ve kötü olayların yaşanacağına alamet eder. Kişi, hiç hak etmediği sözler işitecek ve çıkmaz durumlara girecek demektir. Rüyasında berber gören kişi sıkıntılı günler yaşayacak demektir.

Rüyada Çocuğunun Saçını Kesmek
Rüyada çocuğunun saçını kesen kimse, çocuğunun önüne keserek çok istediği bir şeyi gerçekleştirmesini engeller. Bu rüya, fazla korumacı olduğunuza, aslında yetenekli olan çocuğunuzun bu yeteneklerini göstermesine izin vermediğinize, bazen de bu rüya büyüdüğünde çocuğunuzun makamını kaybetmesine veya bazı başarısızlıklara yorumlanır.

Rüyada Kestiğiniz Saçın Tekrar Uzaması
Rüyada saçlarınızı kestiğinizi ve bu saçların tekrar uzadığını gören kişi, ümidini kestiği bir yerden hayır elde eder. Bu rüya, kişinin iş hayatında yaşayacağı bazı başarısızlıklardan sonra tekrar yükselmesine, fakirlikten sonra zenginliğe, hastalıktan sonra şifa bulmaya, çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine, her anlamda mutlu olmaya işarettir.

Rüyada Sevmediği Birinin Saçını Kesmek
Bu rüya o sevmediğiniz birisine yapacağınız kötülüğe, o kimseden uzaklaşmaya, o insanın yaşayacağı bazı başarısızlıklara, eğer size kötülük yapmış birisi ise bu kötülüklerin karşılığını göreceğine, bazen de sevmediğinizi kişiye yapacağınız bedduaya, aile hayatında huzursuz olmasına, onunla kısa süre içerisinde yaşayacağınız bir tartışmaya da yorumlanır.

Rüyada Düşmanının Saçını Kesmek
Rüyada düşmanının saçını kesen kimse ona galip gelir. Bu rüya bazen de size dost gibi görünen ama aslında düşman olan bir kişiyi fark edeceğinize, böyle insanlardan uzaklaşmaya, gerçek hayatta huzur içinde olmaya, kötülüklerden kendini korumaya korktuğundan emin olmaya işaret eder.

Rüyada Bir Kadının Saçını Kesmek
Bu rüya eğer o kadını tanıyorsanız, onun hakkında suizan ettiğinizin ve boştan yere suçlayıp, ona iftira attığınızın göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi eğer o kadını tanımıyorsa, yakın zamanda o bayanın fiziğine benzer bir kimseye kötülük eder veya eliyle ve diliyle ona zarar verir.

Rüyada Ölmüş Birinin Saçını Kesmek
Rüyada ölmüş birisinin saçını kesmek, amellerin bitmesine ve kesilmesine işarettir. Bu rüya bazen de o kişinin öbür dünyada iyi bir mevkide bulunmasına, ahirette gördüğü mükafatlara, arkasından hayır dua eden iyi kimselere, ölmüş o kişinin fıtratını ve mesleğini devam ettirmeye de işaret eder.

Rüyada Kesilen Saçların Önüne Düşmesi
Rüyada saçlarının kesildiğini ve bu saçların da önüne düştüğünü görmek, herhangi bir suç ile cezalandırılmaya, kendisine isnat edilecek bir çürüme, hapiste bulunanalar için bulunduğu yerden çıkmaya, devlete ödeyeceğiniz cezaya, bazen kötülüklerden kurtulmaya, kötü insanları terk etmeye, günahları terk edip doğru yola erişmeye işaret eder.

Rüyada Saçlarını Küt Kesmek
Rüyada saçlarını küt kesen kişi, herhangi bir konuda geri adım atmaz ve kimseyi dinlemez. Bu rüya çok dik başlı olduğunuzu ve bu nedenle de çevreniz tarafından eleştirildiğinizi gösterir. Küt kesmek bazen de herhangi bir yoldan ayrılmamaya bazı işlerde istikrarlı bulunmaya işarettir.

Rüyada Saçlarını Kısa Kesmek
Rüyada saçlarını kısa kesen, çalışma hayatında bazı başarısızlıklar yaşar. Bu rüya bazen de hastalıklara ve daha sonra şifa bulmaya, kişinin günah işlemesine, dünyeviye bağlı olan ve gününü yaşayan, umursamaz bir kişide yorumlanır.

Rüyada Saçlarını Kat Kat Kesmek
Bu rüya iyi huyları ve kötü huyları olan ve bazen nefsinin isteklerine boyun eğen bir kişi anlamına gelir. Saçlarını kat kat kesen kimse birçok yeri gezer ve şehir şehir dolaşır. Bazen de, çeşitli işleri bir arada yapmaya, farklı konularda görüş bildirmeye, önceden savunduğu bir şeyi sonradan terk etmeye de işaret eder.

Rüyada Karısının Saçını Kesmek
Rüyasında karısının saçını kesen kişi ona haksızlık eder. Bu rüya, aslında uyumlu ve iyi huylu bir eşiniz varken onun değerini bilmediğinize ve haksız yere onun kalbini kırıp üzdüğünüze işarettir. Karısının saçını kesmek bazen de istediği bir şeyi geri çevirmeye veya karı koca arasında yaşanacak küçük anlaşmazlıklara da yorumlanabilir.

Rüyada Sevgilisinin Saçını Kesmek
Rüyada sevgilisinin saçını kesmek bazen ayrılığa, bazen tartışmaya bazen de iki sevgili arasına mesafelerin girmesine ve farklı iki mekanda bulunmalarına işarettir. Bu rüya, o kişiyle yakın zamanda evlenmeye ve çocuk sahibi olmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuaföre Saç Kestirmek
Rüyada görülen saç kesen kuaför, eğer işini güzel yapmışsa, gerçek hayatta da çalışkan ve bulunduğu işte başarılı olan bir kadının sembolüdür. Bu rüya, çevrenizde bulunan böyle bir kişiden yardım göreceğinize ve onun sayesinde sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada Bir Tutam Saç Kesmek
Rüyada saçının sadece bir tutamını kesen kişiye küçük bir sıkıntı isabet eder. Bu rüya, kısa sürecek bir üzüntü yaşayacağınıza; fakat kısa zamanda bu üzüntünün yeriniş ferahlığa bırakacağına işaret eder. Bazen de böyle bir rüya elden çıkacak bir miktar paraya veya mala da yorumlanır.

Rüyada Kâkül Kesmek
Rüyada kâkül kesen kişi, bulunduğu işi terk ederek daha az gelirli bir işe girer. Bazen de bu rüya kendisi isteğinizle kötülük yapacağınıza veya size yararı dokunmayacak kişilerle düşüp kalkıp onlardan da zarar göreceğinize işarettir. Bazı alimlere göre ise kakül, başarısızlıkla sonuçlanacak yatırımlara, boş işlerde bulunmaya, faydasız ilime işaret eder.

Rüyada Bıçakla Saç Kesmek
Rüyada elinde bıçak olduğunu ve bununla saç kestiğini gören kişinin eğer bir erkek evladı varsa ondan çok büyük hayırlar görür ve onun sayesinde çok güzel yerlere girer. Bu rüya, erkek çocuğunuzun ileride okuyup büyük bir mevkiye gelmesine, herkes tarafından takdir gören, ahlaklı ve iyi huylu bir insan olarak yetişmesine, ondan göreceğinizin hayırlara, oğlunuzun zenginleştikçe sizi de kalkındırmasına işaret eder.

Rüyada Kirpiğini Kesmek
Rüyada kirpiğini kesen kişi, selametten sonra sapıklığa düşer. Bu rüya dünyaya meyledip maneviyattan uzaklaşacağınıza ve dini anlamda derecenizin düşeceğine işarettir. Bazen de böyle bir rüya özel hayatınızda mutluluğunuzu bozacak bazı haberlere, elinizden çıkacak bir miktar mala, para kaybetmeye, zenginlikten sonra yoksulluğa da yorumlanır.

Rüyada Saçını Kökünden Kesmek
Rüyada saçlarını kökünden kesen kişi bir musibete uğrar. Bu rüya başa gelecek bazı belalara, yanlış hareketler sonrasında zarar görmeye, kötü insanlarla münasebete, iş hayatında iflasa, yapacağınız bazı çalışmalardan başarı elde edemeyeceğinize, dini eksikliklere, ibadetlerdeki noksanlıklara da yorumlanır.

Rüyada Saçını Kazıtmak
Rüyada kazınan saç, günah işleme veya hata yapma anlamındadır. Sürekli olarak kendisini düşünen ve insanlara karşı kötülük düşünen bir adamın başına gelecek felaketlere, eğer yapılan kötülüklere tövbe edilmezse bir bela ile karşılaşmaya, bazen de özel hayatta yaşanacak çalkantılara da yorumlanır.

Rüyada Saçın Zorla Kesilmesi
Rüyada saçın zorla kesilmesi, kişinin başına gelecek bazı musibetlerin habercisidir. Yakınınızda bulunan ve sizin hakkınızda kötülük düşünen bir kişinin yapacağı hilelere, o kimseden göreceğiniz zararlara, bazen de iş hayatında yaşayacağınız problemlere de yorumlanır.

Rüyada Saçını Yamuk Kesmek
Rüyada saçlarının yamuk kesildiğini gören kişi bazı hatalar yapar. Bu rüya iyi huylu bir insan olmanıza rağmen yaptığınız yanlışlar neticesinde üzüntü yaşadığınıza, isteyerek veya istemeden bazı günahlar işlediğinize, kısa süreli sıkıntılar yaşamanıza da yorumlanır.

Rüyada Bir Erkeğin Saç Kestirmesi
Rüyada erkeğin saç kestirmesi, gerçek hayatta mutlu ve huzurlu olmasına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, iş hayatında önemli kişilerin dikkatini çekmesine, zorluklardan sonra ferahlamaya, ele geçecek yüklü bir paraya, bekar erkekler için namuslu bir kadınla evlenmelerine işaret eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.