Güncel Pubg Mobile UC Hilesi 2020, Mobile Ayarları Nasıl Olmalı

Güncel Pubg Mobile UC Hilesi 2020, Mobile Ayarları Nasıl Olmalı
05.02.2020
1.361
A+
A-

pubg mobile uc hilesi, pubg mobile uc hilesi 2020, pubg mobile uc nasıl alınır, pubg uc hilesi, pubg uc hilesi 2020, pubg mobile uc hilesi telefondan, pubg mobile uc hilesi apk, pubg mobile hilesi rootsuz,pubg mobile rootsuz hile 2020, pubg mobile hile nasıl yapılır, pubg mobile kostüm hilesi, pubg mobile royale pass hilesi, pubg mobile uc hilesi ios buldukça sizlerle paylaşacağım..

Bu video da Pubg mobile sınırsız uc hilesi nasıl yapılır , bedava uc nasıl alınır , pubg uc hilesi yapmayı gösterdim. Video izleyerek yapabilirsiniz..

Pubg Uc Hilesi Site: https://bit.ly/2YKKSuW

PUBG Mobile Genel Ayarlar
Aslında kontrollerin bir çoğunu da barındıran, gerçekten önemli ayarların bulunduğu bölüme geçtik. Bu bölümde varsayılan ayarlarla pek oynamadan bir kaç özellik daha aktif edelim.

İlk olarak, çoğunuz görmüştür; taşın, duvarın, ağacın arkasından sadece kafasını çıkararak atış yapan düşmanları… Bunu yapabilmek için Dikiz&Ateş seçeneğini etkinleştirmeniz gerekmektedir. Böylece bir nesnenin arkasından komple vücudunuzu çıkarmadan(sadece kafa kısmınız çıkıyor ki hedef alınması gerçekten çok zor oluyor) nişan alıp ateş edebilirsiniz. Bu oyundaki profesyonelleşmenin adımlarındandır diye düşünüyorum. Bunu düzgün kullanabildiğiniz taktirde çok rahatlıkla siper aldığınız yerden nişan alabilir, öldürülme ihtimalinizi %50’den fazla azaltabilirsiniz.

Bir diğer önemli ayarlama ise Kurmalı Tüfek ve Arbalet Atış Modları. Bu ayar sayesinde Kar98k, M24, win94 gibi atış sonrası kurmanız gereken silahlar ile atış yapmak için mermi simgesine dokunduğunuzda otomatik olarak sağ tuş yapar ve varsa dürbününüzü açar. Mobil oyunun, oyunculara tanımış olduğu en büyük kıyaklardan biri olarak bunu görüyorum. Düşmanı gördüğünüz anda tek tuşla dürbünü açar ve atışa hazır hale gelirsiniz. Atış simgesinden elinizi çektiğiniz anda mermi namludan çıkar… Bu da demek oluyor ki tek tuşla dürbün aç, atışa hazır hale gel ve salla gitsin… Bu arada ateş yapmaktan vazgeçerseniz ikinci ateş butonu üzerinde beliren ateşi kese dokunabilir, atışı iptal edebilirsiniz.

Pompalı Atış Modu yukarıdaki ayardan pek farklı değil. Kullanmanız fayda sağlayacaktır. Bunun yanında göreceli olarak kullanabileceğiniz eğildiğiniz anda dürbünü açmanızı sağlayacak ayarı da etkinleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları
Bu ayarları yüksek seviyede kullanmaya alışmak, manevra kabiliyetini arttırarak daha rahat sağ sol yapmanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra dürbünü açtığınızda önünüzden hızla geçen bir araca atış yapmanız kolaylaşacak. Belki zor, ilk zaman kullanışsız gelecek fakat, yüksek seviyede alıştığınızda zig-zag çizerek düşmandan kaçmak, veya nişanı çok daha hızlı ayarlamak mümkün olacak. Benim önerim yüksek!

PUBG Mobile Kontoller Ayarları
Ben varsayılan olarak gelen en soldaki 1 numaralı ayarları kullanıyorum. Ateş butonlarını büyük tutup, saydamlaştırıyorum. Bu şekilde ani reflekslerle oynarken butonun yerini kaçırmıyor, normal zamanlarda da saydam olduğundan gözümün o tarafa kaymasını engelliyor, ekrana daha çok odaklanıyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.