Müge Anlı Yayından Kaldırıldımı

Müge Anlı Yayından Kaldırıldımı
08.04.2020
1.808
A+
A-

ATV ekranlarının önemli programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını ekranlarda göremeyenler arama motorlarında Müge Anlı neden yok?, Müge Anlı yayından kaldırıldı mı gibi aramalar yapmaya başladı. Daha önce sağlıkçılar ile ilgili tepki çeken açıklamalar yapan Müge Anlı’nın programı yayından kaldırıldı.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugün ekranlara gelmesi beklenen yeni bölümü yayınlanmadı. Yeni bölümler için henüz bir açıklama yapılmazken, ünlü sunucunun geçtiğimiz günlerde sağlık çalışanlarıyla ilgili yaptığı yorum büyük tepki çekmişti.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını bir çok sektörü olduğu gibi televizyon dünyasınada darbe vurdu. bir çok film ve dizi çekimlerine ara verilirken programlarda ara vermek zorunda kaldı.

Müge Anlı’ya korona virüs engeli

Hafta içi her gün ATV ekranlarında faili meçhul kayıp ve cinayetleri araştıran 46 yaşındaki Müge Anlı, korona virüs nedeni ile geçtiğimiz hafta stüdyoda izleyici olmadan programı sunmuş, programın danışmanları Avukat Rahmi Öztürk ve Psikiyatrist Arif Verimli de 65 yaş ve üstünün tedbir amaçlı sokağa çıkmasının yasaklanması ile programa katılamamıştı.

En son 3 Nisan Cuma günü ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümleri yerine 2020 sezonunun en çok konuşulan bölümleri yayınlanıyor. Müge Anlı yeni bölümleri için ise henüz bir açıklama yapılmadı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.