Furkan Aydoğan Kimdir? Survivor 2020 Katılan Şanslı İzleyici

Furkan Aydoğan Kimdir? Survivor 2020 Katılan Şanslı İzleyici
09.03.2020
849
A+
A-

Survivor İzleyicisi Furkan Aydoğan
9 Mart 2020 tarihinden itibaren yayınlanacak olan bölümde karşımıza çıkacak olan Furkan Aydoğan, bu sezon değişen survivor kuralları nedeni ile artık sadece yarışmacılar Survivor’a gitmeyecek. Sıkı takipçiler arasında her hafta şanslı bir izleyici de survivor parkurlarında sanki bir yarışmacı gibi yarışacak.

Furkan Aydoğan da değişen kurallardan ilk faydalanan izleyici olsa da aslında Furkan bu sezon Survivor 2020 yarışmasına katılmak için baş vursa da maalesef ana kadro ve yedek kadroda yer alamadı. Lakin bu Furkan’ı yıldırmadı ve her bölümümü kaçırmadan izledi. İlk çıkan fırsatı değerlendiren Furkan, şanslı kişiler arasında bu sefer seçildi.

9 Mart 2020 tarihinden itibaren aldığımız bilgiler çerçevesinde bir hafta boyunca yarışmacılarla takılacak parkurlarda yarışacak. Hangi takımda olacağı henüz bilinmese de kesinlikle parkurlarda tıpkı bir yarışmacı gibi izleyeceğiz. Bu hem survivor yarışmacıları için büyük bir değişiklik olacak. Hem de izleyenler için büyük bir hayal geçek olma fırsatı olacak.

Furkan Aydoğan Kimdir?
1996 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan Furkan, lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Ana sanat Dalı bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi Temel Oyunculuk Diksiyon eğitimlerini alan Furkan, çocukluğundan beri kurduğu oyunculuk hayalini her geçen gün ete kemiğe büründürmüştür.

Cihan Ünal, Elif Iskender ,Cağ Çalışkur gibi önemli isimlerden birebir oyunculuk ve metod oyunculuğu ve kamera önü oyunculuğu eğitimini almıştır.

İlk kez kamera önü oyunculuğunu ise Kanlı Postal Sinema Filmi sayesinde gerçekleştirmiştir. Daha sona “Bir Yaz Gecesi Rüyası” ve “Yağmur Adam” isimli filmlerde rol almıştır.

Furkan Aydoğan’ın Fiziksel Özellikleri
Doğum Yılı : 1996
Saç Rengi : Kahverengi
Göz Rengi : Ela
Boy: 1.80
Kilo: 76
Sözlerimi burada tamamlarken Furkan, ilk sevinçli haberi alır almaz yaptığı paylaşımda söylediği sözleri aynen aktarıyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.