Ferdanur Neden Elendi

Ferdanur Neden Elendi
10.03.2020
1.419
A+
A-

Doya Doya Moda yarışmacısı Ferdanur diskalifiye mi oldu? Sorusunun yanıtı, sevilen yarışma programı Doya Doya Moda’nın takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Stüdyoda bir an da Kemal Doğulu ilginç bir açıklama yaptı ve herkes şoke oldu. Peki, Doya Doya Moda yarışmacısı Ferdanur diskalifiye mi oldu? İşte merak edilen o detay.
TV8 ekranlarının heyecan seviyesi yüksek yarışma programı Doya Doya Moda’nın 10 Mart Salı akşamı yayınlanan bölümünde şoke eden bir an yaşandı. Kemal Doğulu’nun Ferdanur hakkında yaptığı açıklama sonrasında tüm stüdyo adeta buz kesti. Peki, Doya Doya Moda yarışmacısı Ferdanur diskalifiye mi oldu? İşte Kemal Doğulu’nun yaptığı o açıklama…

FERDANUR DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Doya Doya Moda yarışmasında çok uzun haftalardır yarışan Ferdanur hakkında bu akşam şoke eden bir karar çıktı. Jüriler arasında yer alan Kemal Doğulu’ya gelen çağrı sonrasında Ferdanur hakkında üzücü bir karar çıktı. Kemal Doğulu, Ferdanur’un yarışmadan diskalifiye edildiğini açıkladı.

Sebebini henüz bilmediğini belirten Kemal Doğulu, Ferdanur’un diskalifiye olmasının nedenini sonra açıklayacaklarını belirtti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.