Cabral 400 Mg Ne işe Yarar

Cabral 400 Mg Ne işe Yarar
22.01.2020
3.502
A+
A-

CABRAL nedir ve Endikasyon Bilgisi:
Feniramidol hidroklorür (kas gevşetici, ağrı kesici bir madde) etken maddesini içinde bulunduran CABRAL Tablet, kaslarda incinme- zedelenmeye, üşütmeye, romatizmaya, siyatiğe veya strese bağlı olarak ya da omur kemiklerinin arasındaki disk rahatsızlıklarına bağlı olarak boynun ense kısmı, bel-sırt bölgesi, bacaklar gibi vücudun çeşitli kısımlarında görülen yerleşik veya ani tutulmaların (spazmların) rahatlatılması için kullanılır. CABRAL, ayrıca su altı masajı veya fizik tedavi gibi diğer tedavileri desteklemek amacıyla da kullanılmaktadır.

CABRAL 400 mg Film Tablet Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar :
CABRAL Tablet, ağrı kesici ve kas gevşetici özelliğe sahiptir.
Eğer daha önceleri ilacın içindeki etken maddeye alerji ya da bileşiminde bulunan diğer maddelere alerji öykünüz olduysa; CABRAL‘la tedaviye başlamamanız gerekmektedir. Bu ilacı almaya başlamadan önce alerjik tepki gösterdiğiniz ilaçlar oldu ise bunları hekiminize eksiksiz olarak bildiriniz.
İlacın kullanımından sonra baş dönmesi ve sersemlik oluşabilir. Bundan dolayı CABRAL alımının ardından yaklaşık 1 saat istirahat ediniz.
CABRAL’ın gebelik ve/veya emzirme dönemlerinde kullanımına dair yeterli bilgi mevcut değildir. Hamilelik süresince hekim tarafından aksi söylenmedikçe CABRAL asla kullanılmamalıdır. Eğer bebek emziren biriyseniz CABRAL‘ı hekiminize danışmadan kullanmayınız.
CABRAL’ın kendi üzerinizde nasıl bir etki oluşturacağını görmeden araç, araba, alet veya makine kullanmak gibi dikkat isteyen işlerden sakınınız.
Böbrek veya karaciğer hastalığına sahip olan kişiler, CABRAL Tablet‘i hekimle görüşmeden kullanmamalıdırlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.