Adını Sen Koy 15 Ocak’ta Neler Oldu? #Kulağım Duydu Da Kalbim İnanmadı

Adını Sen Koy 15 Ocak’ta Neler Oldu? #Kulağım Duydu Da Kalbim İnanmadı
15.01.2020
679
A+
A-

Ömer, Zehra’nın boşanmak istediğini söylediğini inanmasa da avukattan gelen telefonla Zehra’nın gerçekten boşanmak istediğini anlar. Zehra’nın boşanmayı istemesine inanmak istememiştir. Ömer kendine gelmek için gittiğinde masanın üstünde ne var ne yoksa kırar döker, Zehra da arkasından gelir. Sor yüreğine gerçekten bunu istiyor mu dese de Zehra kararını verdiğini tekrar tekrar söyler. Hatta uygun zamanda uygun bir dille herkes bunu duymalı diye de sözlerine ekler.

Odaya gelen Ayşe’ye ise Ömer işte yaşadığı bir problemden dolayı diye geçiştirir. Masaya geri döndüklerinde ise Ömer’in aklında Zehra’nın acı sözleri boğazından bir lokma geçmez ve kalkar masadan. Nihat da onunla konuşmak üzere ardından gider. Nihat’a boşanmak için avukat tuttuğunu anlatır. Odasına döndüğünde ise Ömer’i aklında sıkıntılarla boğuşan Zehra karşılar. Ömer Zehra’ya ben sevgimi sana anlatamadım, beni sevmediğini söyleyebilir misin diye duygularını döker. Başını kaldırır Zehra’nın ama Zehra ben hiçbir şey söylemek zorunda değilim der.

Ömer ise sözlere değil gözlere baktığını, gözlerinin de yalan söyleyemediğini söyler. Ömer adeta boşanmamak için Zehra’nın ayaklarına kapanmak üzeredir ama Zehra sen bu aşkı öldürdün, güvenmeyerek yıktın beni diyerek duygularını anlatır. Ve gece olur. Kurt uyur, kuş uyur da sevenin gözüne uyku yanaşmaz. Ömer içinde koca bir yangın hataları ile yıktığı Zehra’yı izler uyurken. Sabaha kadar uyumayan Ömer, Zehra’ya benden imkansızı istiyorsun der. Zehra ise benim için de zor olacak ama en doğru olanı ayrılmamız der. Ömer ise dik durur ve gitmene izin vermeyeceğim der. Tutar ellerini sevdiğinin de sevdiği gözündeki yaşlara inat affedemez. Ömer’e Ayşeye bu durumu anlatmak düşer, Zehraya ise babasına anlatma…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.