Acunun Survivorda Bindiği 3 Tekerlekli Araç Motorsiklet 16 Şubat 2020

Acunun Survivorda Bindiği 3 Tekerlekli Araç Motorsiklet 16 Şubat 2020
16.02.2020
2.318
A+
A-

Acunun Survivorda Bindiği 3 Tekerlekli Araç Motorsiklet 16 Şubat 2020

Acun ılıcalı survivor 2020 de muhtesem bir baslangıçla girdi acun ılıcalı sürdüğü ultra lüx araç ile milyonların gözünü üzerine çekti.

Peki acun ilicali ne marka bir arac ile survivora girdi cevabi haberimizde

Polaris’in uçuk tasarımlı 3 tekerlekli motosikleti Slingshot modeli 2018 yılı için yenileniyor. Dış yapısında ufak değişimler yapılsa da iç kısma verilen özellikler bazı otomobillerde dahi yok! İşte detaylar…

Dünyanın en popüler motosiklet markasından biri olan Polaris, Amerika menşeli bir firmadır. Sağlam yapı ve kalitesi ile ünlenen bu marka ATV, kar motosikleti, elektrikli araçlar gibi birçok konuda faaliyet göstermektedir. 2014 yılında iki tekerlekli motosikletlere yeni bir tarz getiren Polaris, fazladan bir tekerlekli olarak üretime aldığı Slingshot‘lar ile şaşırtıcı hamleler yapmıştı.

Tanıtımı ile beraber aslında yollarda görmeye alışık olmadığımız bir aracında çıkışını yapmıştı. Slingshot’ın motosikletten çok koltuk, direksiyon ve bir çok noktada pratik araba düşüncesinin benimsendiğini görmüştük. Çünkü aracın genel düzeni otomobiller ile aynıydı. Slingshot’ın fren, vites kolu, direksiyon, gaz pedalı gibi öğeleri ile 750 kg’lik standart bir otomobil ile benzer yapıda.

Şimdi ise Polaris Slingshot’ı biraz revize ederek gelecek sene için hazırlıklarını yaptığını görüyoruz. Şimdiden diyebiliriz ki 2018 Yeni Polaris Slinshot‘a verilen özelliklerin bir kısmı arabalarda yok

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.