31 Ocak Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu DiziCenter

31 Ocak Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu DiziCenter
31.01.2020
1.471
A+
A-

31 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama da hangi kaynana hangi, geline kaç puan verdiğini rahatlıkla görebilesiniz diye günlük puanları tablo halinde aktarırken haftalık puanlar gözden kaybolmasın diye yazı boyutunu büyük ve renkli olarak sizlere sunuyoruz. Bazı zamanlar anlık yanlışlıklarımız olsa da hemen düzeltiyoruz. Lakin sizler sayfayı güncellemediğiniz için eski yazıları gördüğünüz için yorum kısmında bana geri dönüşlerde bulunuyorsunuz. Yine de de duyarlılığını için teşekkür ederim. Not: Gelinim Mutfakta 31 Ocak Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.

 

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de Reyhan Gözde’ye karşı tepkisini ortaya koymuştu. Reyhan hanım bu hafta Gözde’yi göndermek için elinden geleni yapacağından hiç kuşkum yok. Zaten dikkat ederseniz hafta başında bile Reyhan hanım düşük puanlar vereceğini söyledi. Gözde’nin tabağına odaklanıp bir vermeye çalışırken, Ezgi’nin tabaklarını bulamaz olmuştu ki dün bu hafta ilk defa buldu.

Reyhan hanımı tebrik ediyorum hafta başından Gelinim mutfakta puan veya puanlama kısmında nasıl puanlama yapacağını söylediği için. Aksi takdirde diğer kaynanalar 5-4-4-1 gibi yüksek puanla yaparken Reyhan hanım düşük puanlar verdiğinde haksızlık olacaktır. Ancak Reyhan hanım düşük puanlar vereceğini söylese bile Ezgi’nin tabaklarından emin olmadığı için hayal ettiği 1-2-2-5 tarzında bir puanlama yapamadı. Not: 31 Ocak Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı sayfanın en alt kısmında verdim.

Gülcan bu yarışmaya başladığında 60 bilezik iddiasını ortaya attı. Ben dahil bir çok kişi hadi canım demiştir. Ancak Gülcan elinin ne kadar lezzetli olduğunu ilk haftadan itibaren kanıtladığını düşünüyorum. Bu hafta Gülcan da güçlü rakiplerini, 31 Ocak 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar verilmeden geride bıraktığını görüyoruz. Bu gün ise verilecek puanlar sonucunda Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da daha da geriye atacak mı? Yoksa Ezgi ile Sina farkı kapatmayı başarabilecek mi merakla bekleyeceğiz.

Gelinim mutfakta 31 Ocak Perşembe toplam puan durumu açısından Ezgi’nin artık eskisi gibi iyi puanlar alamadığını görüyoruz. Sizce bunun kaynağı neden? Ezgi elinin lezzetini 40 bilezik alarak kanıtladı. Reyhan hanım da Ezgi’nin tabaklarını bulamıyor. Ezgi aslında Reyhan hanım bulamasa bile diğer kaynanalardan genelde yüksek alıyordu. Şimdi bu durum tersine döndüğünü görüyoruz. Eğer bu durum devam ederse çok yakında Ezgi %100 elenecektir. Tabi biri yada birileri korumadığı takdirde.

Kaynana Sevinç‘in verdiği Puanlar

Ezgi :4
Sina   :3
Gülcan :5
Gözde : => Sevinç’in Gelini1

 

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :2
Sina     :3
Gülcan : => Besime’nin Gelini5
Gözde :1

 

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi :4
Sina   : => Songül’ün Gelini5
Gülcan :4
Gözde :1

 

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin5
Sina     :2
Gülcan :3
Gözde :1

 

Gelinlerin 31 Ocak 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi424515
Sina335213
Gülcan554317
Gözde11114

 

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Ocak – 1 Şubat Haftası) – Perşembe

Ezgi      : 34 + 15 = 49
Sina     : 35 + 13 = 48
Gülcan : 39 + 17 = 56
Gözde  : 40 + 4 = 44

Gelinim Mutfakta 31 Ocak Perşmebe Puanlama Sonuçları

*************************

31 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GÜLCAN
Gelinim Mutfakta 31 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GÜLCAN
31 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÖZDE

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.