Rüyada Ölüden Para Almak 2020

Rüyada Ölüden Para Almak 2020
04.01.2020
380
A+
A-

Rüyada ölüden para almak, uzun bir zaman önce girişilen ancak herhangi bir hayır getirmeyen ve aksine neredeyse iflasın eşiğine gelinmesine sebep olan bir işin yakın zamanda büyük bir kazanç getireceğine ve bu durumun rüya sahibini çok şaşırtacağına yorumlanır.

Rüyada ölüden para almak, rüyayı gören kişi, iş konusunda kendisini büyük bir sıkıntının ortasında bırakacak bir yola girecek, epey zorlu zamanlar geçirecek ve deyim yerindeyse yer demir gök bakır bir durumla ruhen yıpranacak demektir.

Rüyada ölüden para almak; sessiz sakin geçen bir dönemin ardından büyük atılımların yapılacağı ve bu sayede refah düzeyinin daha yukarılara çıkacağı şeklinde yorulur.

Rüyada ölüden para almak; kötü giden bir durumu düzeltmek için çaba sarf edileceği, sivri dilli bir kişinin söylediklerinin yanlış olduğunun ortaya çıkartılacağı, zorlukların elbirliği ile aşılacağı ve kısa zamanda ferahlığa çıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada ölüden para almak tabiri, önceden önlem alınmaması yüzünden tatsız bir durumla karşılaşılacağı, eldeki imkanların kaybedileceği, rakiplerin oyunları yüzünden iş hayatında yarı yolda kalınacağı ve aile ilişkilerinin bozulacağı ancak alınacak destek sayesinde her şeyin düzeltileceğine delalet edilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.