Pubg Çin Sürümü Apk İndir 2020

Pubg Çin Sürümü Apk İndir 2020
02.01.2020
3.019
A+
A-

Oyun severler tarafından oldukça tutulan oyunun Çin versiyonu Bluehole tarafından lisanslanmış iki sürümden birisi. Ancak bu oyun, yani PUBG Mobile Çin sürümü gerçek versiyona çok daha yakın. Özellikle Fortnite ile rekabetten sonra geliştirilen yeni özelliklerin hepsi PUBG’nin Çin sürümünde karşımıza çıkıyor. Bunun yanında, resmi PUBG Mobile’da olmayan ölüm kamerası özelliği yine bu sürümde bulunuyor.

PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) nasıl kurulur?
Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PUBG Mobile: Marching (Çin Sürümü) APK dosyasını indirdikten sonra, XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Rules of Survival, PUBG ve Critical OPS gibi popüler oyunlar XAPK formatıyla yayınlanıyor. Bu oyunlara ait dosyaları cihazınıza indirdiğinizde ‘dosya açılamıyor’ hatası alırsınız. Bu sorunu çözmek için XAPK Installer uygulamasını kullanmanız gerekiyor. Ücretsiz olan XAPK Installer APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.