Konuş Benimle Neden Susuyorsun Şarkısı – Müge Ve Gülşen’le 2. Sayfa Reklam Müziği

Konuş Benimle Neden Susuyorsun Şarkısı – Müge Ve Gülşen’le 2. Sayfa Reklam Müziği
15.01.2020
374
A+
A-

Konuş Benimle Neden Susuyorsun Şarkısı sosyal medyada en çok arananlar arasına girdiğini görüyorum. Bu nedir diye kısa bir araştırma yaptığımda Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 11:00 da yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. sayfa reklam müziği daha doğrusu reklama giderken çaldığı müzik olduğunu fark ettim.

Konuş Benimle Neden Susuyorsun (Müge ile Gülşen’le 2. Sayfa)
Kanal d ekranlarında ardı ardında iki magazin programı yayınlanmasına rağmen her iki program da magazin dünyasına yön vermeyi başarıyor. Özellikle sanatçılarla birebir iletişim halinde olan Müge ve Gülşen’le 2. sayfa programı bu sezona damga vuracak haberleri ilk veren kanal ve ilk veren program oldu.

Yakın zamanda Magazin dalında Altın kelebek ödülü kesinlikle bu programa gideceği konusunda hiç şüphem yok. Sıkı hayranları da bir gün bile kaçırmadan izlediklerini düşünüyorum. İlginç ve hiç bir yerde olmayan haberlerle ünlüler dünyasında haberleri ilk ağızdan duyuran Kanal D’nin sevilen magazin programı Müge ile Gülşen’le 2. sayfa programında çalan şarkı, bir çok kişinin dikkatini çekmiş.

Özellikle sözlerinde Konuş benimle. Neden Susuyorsun geçmesi, sanki bu çağda yazılmış ve yeni çıkmış bir şarkı gibi algılanmasına bile neden oldu. Aslında bu şarkı oldukça eski

Şarkıyı Seslendiren: Işıl German
Şarkının Adı: Biliyorum Sensin O
Yapım Yılı: 1977
Evet yanlış görmediğiniz 1977 yılında Işıl German tarafında seslendirilen Konuş Benimle şarkısını dinleyebilmeniz için hemen alt kısımda video ekliyorum. Ancak öncesinde bu şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyorum

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.